تاریخ : 1398/05/08 || بازدید : 323

لنز طبی کاسمو

لنزهای طبی کاسمومتخصص چشم لنز طبی و لنز رنگی

چرا لنز طبی کاسمو در جهان شناخته شده است؟
لنز تماسی Neo Cosmo توسط Neo Vision Co.، Ltd کره ای از سال 1993 تأسیس شده است. محصولات نوآورانه ما بر اساس تجربه طولانی در زمینه تحقیقات و بیشترین تکنولوژی های لنز تماسی  طراحی شده است. در طول سالها، محصولات Neo Cosmo در بازارهای اروپایی و ژاپنی شهرت عالی خود را با کیفیت بالا به دست آورده اند.
AQUA CAPSULE
Aqua Capsule مواد جدیدی است که در ترکیب با عوامل آب بیافینی بالا قرار دارد که لایه رطوبت را در سطح لنز ایجاد می کند. تکنولوژی برتر تمام روزها را با رطوبت و راحتی را با محتویات آب روی سطح لنز به ارمغان می آورد.
SANDWICH PROCESS
لنزهای رنگی Neo Cosmo از روش مهندسی ساندویچ اختراع ساخته شده است که رنگ زیبایی بین لایه داخلی و خارجی لنز را دارد و از رنگ زدگی لنز جلوگیری می کند.
طراحی آسفیر
لنز تماسی با رنگ Neo Cosmo دارای  3 طراحی منحنی است که اجازه می دهد تا تصحیح انحراف بهتر و چرخه صاف ریزش اشک را بهبود بخشد، منجر به بهبود دقت بینایی و حساسیت دید است و به ارائه دید تیز  و واضح کمک میکند.
تکنولوژی IA
تکنولوژی جذب داخلی بهترین راحتی را برای اتصال غیر مستقیم بین چشم و ناحیه دور لنز به ارمغان می آورد. با استفاده از U.S FDA رنگدانه ایمن تایید شده، خطوط دایره ای با نفوذ و جذب مواد لنز چاپ می شوند.
لنز طبی کاسمو COSMO یکی از بهترین لنزهای طبی سالانه در بازار ایران می باشد .
لنز طبی کاسمو تضمین استفاده حداقل شش ماه و حداکثر یک سال را دارد .
لنز طبی کاسمو به روش تراش دادن سریع تولید شده است و در طول زمان استفاده از سوی مصرف کننده راحتی لازم را برای چشمان وی فراهم می آورد .
لنز طبی کاسمو با انحنای مبنا و قطر دهانه استاندارد برای چشمهای ایرانی تهیه گردیده و باعث سهولت در برداشتن و گذاشتن توسط مصرف کننده می شود .
میزان انتقال اکسیژن مطلوب و سفتی اندک لنز طبی کاسمو COSMO برای مصرف روزانه عدم خستگی را برای چشمان مصرف کننده به همراه دارد .
لنز طبی کاسمو با جدیدترین روش ساخت لنزهای تماسی تولید گردیده و با استفاده از تکنولوژی HD VISION ضمن تصحیح عیوب انکساری و جلوگیری از خطای دید، بهترین کیفیت بصری را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد .
جزئیات
فرمت PACK: 1 PAIR (2 لنز) در جعبه
مواد    POLYMACON
محتوای آب:  38٪
جایگزینی:   ویال
قطر:    14.00 MM
محدوده پایه: 8.60 MM
برای اطلاعات بیشتر در خصوص لنز رنگی، لنز تماسی و لنز سخت و لنز نرم و لنز اسکرال کلیک کنید.

مرکز تخصصی چشم دانیال متخصص چشم (سینوهه سابق) و بیماری های چشم و همچنین نمایندگی اصلی لنزهای طبی و لنز رنگی با بهترین برندهای دنیا 

تلفن تماس:  02122221098 

 

آدرس: سعادت آباد - بلوار دریا - پلاک 30 
(برای دیدن آدرس دقیق روی نقشه و مسیریابی روی دکمه WAZE کلیک کنید)
 انواع لنز

آخرين محصولات
مراقبت هاي لنز
مراقبت هاي لنز
 مراقبت هاي لنز
محلول لنز
محلول لنز
 محلول لنز
نيستاگموس
نيستاگموس
  نیستاگموس
نگهداری لنز طبی
نگهداری لنز طبی
  نگهداری لنز طبی
لنزهای رنگی Freshlook
لنزهای رنگی Freshlook
  لنزهای رنگی freshlook
لنزهای رنگی ILLUSION Color
لنزهای رنگی ILLUSION Color
لنزهای رنگی ILLUSION COLOR
لنز طبی کاسمو
لنز طبی کاسمو
لنزهای طبی کاسمو
لنز فرکانسی
لنز فرکانسی
  لنز فرکانسی
مایع لنز
مایع لنز
  مایع لنز
مایع لنز
مایع لنز
  مایع لنز

مقالات تخصصی چشم پزشکی

سوزش چشم

سوزش چشم می توانند علل مختلفی از جمله ساده و پیچیده داشته باشند و احساس سوزش می تواند ...

بیشتر بخوانید

انواع لنزهای تماسی

لنزها بر حسب جنس، فاصله زماني براي تعويض و قابليت خوابيدن با لنز در شب تقسيم بندي مي شوند.

بیشتر بخوانید

تاثیرات آلودگی هوا بر چشم و پوست

آیا شدنی است، چشم‌های حساس را در هوای آلوده‌ بدون این‌که صدمه‌ای به آنها وارد شود، تمیز و سالم نگه داشت؟

بیشتر بخوانید

مقالات تخصصی انواع لنز و چشم پزشکی

بهترین برند های لنز در دنیا

سوالات متداول و تخصصی لنز

سوالات متداول درباره لنز رنگی، لنز طبی و چشم
جواب: در هر دو این جراحی ها از لیزر برای برداشتن لایه هایی از روی قرنیه استفاده می شود. در لازک این لایه برداری فقط در ناحیه خارجی قرنیه انجام می شود به همین دلیل بعضی از مشکلات در لایه برداری عمل لیزیک ایجاد می شود کمتر بوده اما دوره بهبودی طولانی تر بوده و درد بیشتری هم بعد از جراحی دارد.
جواب: در روش فمتو با استفاده از دستگاه لیزر فمتو سکند قطر کمتری از سطح قرنیه نسبت به لیزیک برداشته می شود و پس از ایجاد بی حسی با قطره چشم فمتو لیزر به قرنیه چشم تابانده می شود و برشی نازکی در سطح قرنیه ایجاد می کند. لایه برش خورده بعد از عمل به جای خود برگردانده می شود تا به عنوان پانسمان طبیعی از بافت جراحی شده محافظت می کند و احتیاجی به بخیه ندارد.
پاسخ: خود عمل چشم غیر از ریکاوری و یا کارهای قبل از عمل معمولا ده دقیقه طول می کشد و بیهوشی کامل ندارد و در اکثر مواقع حتی با قطره چشمی بی حس می کنند
جواب : آب مروارید به کدورت عدسی طبیعی چشم که در عنبیه قرار دارد گفته می شود و زمانی که بخش بزرگی از عدسی کدر می شود و بینایی طرف تا 50 درصد کاهش پیدا می کند باید عمل شود
در حال پاسخ: 1-حداقل سن 18 سال باشد 2- ثابت شدن نمره چشم در یکسال گذشته 3- ضخامت کافی برای قرنیه بعد از عکس برداری 4- نداشتن قوز قرنیه 5- عدم حاملگی و شیردهی 6- نداشتن بیماری های مانند دیابت، روماتیسم
معاینه کامل ساختمان چشم، اعمال و جراحیهای چشم توسط جراحان مجرب، دیدن ته چشم برای بیماران دیابتی، اعمال زیبایی پلک و بوتاکس، گرفتن فشار چشم، تعیین نمره چشم با دستگاههای کاملا کامپی

جهت آشنایی بیشتر با خدمات ما کلیک کنید
تهران - سعادت آباد - بلوار دریا - پلاک 30
برای دیدن آدرس دقیق کلیک کنید

لنز رنگی

لنز طبی

متخصص چشم